|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

برای مدیریت منابع آب باید از مشارکت مردمی به سمت مدیریت مشارکتی حرکت کنیم

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: برای مدیریت و حفظ و حراست از منابع آب با تغییر نگرش باید از مشارکت مردمی به سمت مدیریت مشارکتی حرکت کنیم.

  اخبار آب
  27 خرداد 1403

افت 42 متری سفره آب زیرزمینی دشت قزوین طی 60 سال گذشته

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: برداشت های بی رویه و حفر چاههای غیرمجاز در طول 60 سال گذشته سبب شده تا سطح سفره آب زیرزمینی دشت قزوین حدود 42 متر افت کند، که میزان بیانگر افت متوسط سالیانه حدود 70 سانتی متری این سفره می باشد.

  اخبار آب
  23 خرداد 1403

آگهی مناقصه عمومی انجام عملیات لایروبی رودخانه های استان قزوین

شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس مناقصات و آئین نامه های مربوطه، از پیمانکاران واجد شرایط (حداقل پایه 5 آب یا ابنیه) جهت انجام عملیات لایروبی رودخانه های استان قزوین (محدوده فلات مرکزی و شرقی) که اطلاعات آن در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran.ir) به شماره ثبت 203001107000001 بار گذاری شده، دعوت بعمل آورد.

  مناقصات
  22 خرداد 1403

تقدیر مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار از مشاور امور زنان و خانواده شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیرکل امور بانوان و خانواده و دبیر ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان قزوین با اهداء لوح تقدیری به مناسبت هفته ملی جمعیت از خدمات ارزشمند مشاور امور زنان و خانواده شرکت آب منطقه ای قزوین به عنوان رابط جمعیت، تقدیر و تشکر بعمل آورد

  اخبار آب
  20 خرداد 1403

برگزاری مراسم سالروز رحلت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی در شرکت آب منطقه ای قزوین

مراسم سالروز رحلت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزده خرداد با حضور جمعی از معاونین، مدیران و همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

  اخبار آب
  16 خرداد 1403

تبادل تفاهم نامه سامانه شفافیت فروش و خدمات پس از فروش کنتورهای هوشمند توسط شرکت شرکت آب منطقه ای قزوین

تفاهم نامه همکاری دوجانبه بین شرکت آب منطقه ای قزوین و شرکت زیست آب پرآب با هدف بهره برداری از سامانه شفافیت فروش و خدمات پس از فروش کنتورهای هوشمند آب مبادله شد.

  اخبار آب
  13 خرداد 1403

تامین بخش عمده ای از آب مورد نیاز استان قزوین از منابع آب زیرزمینی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: میزان تخلیه منابع آب سطحی و زیرزمینی استان سالیانه حدود دو میلیارد مترمکعب است که 73 درصد از آن در بخش آب زیرزمینی و 27 درصد نیز در بخش آب سطحی می باشد.

  اخبار آب
  19 خرداد 1403

بازدید دانشجویان دانشگاه کاشان از سد مخزنی بالاخانلو در استان قزوین

دانشجویان رشته مهندسی عمران دانشگاه کاشان از سد مخزنی بالاخانلو در استان قزوین بازدید بعمل آورند.

  اخبار آب
  13 خرداد 1403

برپایی میز خدمت شرکت آب منطقه ای قزوین در نماز عقیدتی- سیاسی جمعه

مدیرعامل، معاون حفاظت و بهره برداری و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای استان قزوین با حضور در میز نهضت خدمت نماز جمعه این هفته استان ضمن دیدار چهره به چهره با مراجعین از نزدیک در جریان مشکلات و چالش های آن ها در ارتباط با حوزه منابع آب قرار گرفتند و دستورات لازم جهت مرتفع شدن مسائل نیز صادر گردید.

  اخبار آب
  12 خرداد 1403

پژوهش و تحقیق کاربردی یکی از مهمترین ارکان ایجاد بهره وری در حوزه مدیریت مصرف منابع آب است

رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: پژوهش و تحقیق یکی از مهمترین ارکان جهت ایجاد بهره وری در حوزه مدیریت مصرف آب است که با همکاری و استفاده از ظرفیت علمی و فنی دانشگاه ها می تواند محقق شود.

  اخبار آب
  9 خرداد 1403

نشست مدیران ارشد بخش آب و کشاورزی استان با کشاورزان و بهره برداران منابع آبی شهر اقبالیه

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: مدیریت و صرفه جویی مصرف آب با هدف حفظ و حراست از منابع آبی در گرو مشارکت بهره برداران و همراهی آنها با متولیان حوزه آب است.

  اخبار آب
  9 خرداد 1403

بالاخانلو سدی که بزودی با همت و توان نیروهای متخصص داخلی آبگیری می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: سد بالاخانلو با هدف تامین بخشی از نیاز آب شرب جنوب استان بزودی با توان و تجربه نیروهای متخصص داخلی به مرحله آبگیری می رسد.

  اخبار آب
  7 خرداد 1403

برگزاری جلسه سازگاری با کم آبی استان قزوین

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: در راستای تحقق شعار سال و با هدف افزایش تولید و اشتغال زایی به دنبال تامین آب واحدها با نیاز آبی کم در چارچوب قوانین و مقررات هستیم.

  اخبار آب
  1 خرداد 1403

تقدیر نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین

نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی با ارسال لوح تقدیری از تلاش های مجدانه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای خدمتگزاری صادقانه و تکریم ارباب رجوع، تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  30 اردیبهشت 1403

کسب رتبه برترتوسط روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در سطح شرکت های آب منطقه ای سراسر کشوردر اجرای فعالیت های اطلاع رسانی

معاون وزیر نیرو درذ امور آب و آبفا با اهداء لوح تقدیری از تلاش ها و زحمات مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای اجرای فعالیت های اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی و کسب رتبه برتر در بین شرکت های آب منطقه ای کشور تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  29 اردیبهشت 1403

اصلاح و تعدیل پروانه چاه های کشاورزی اقدامی مهم در جهت احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: اصلاح و تعدیل پروانه چاه های کشاورزی به عنوان یک اقدام غیرسازه ای نقشی مهم در جهت احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی دارد.

  اخبار آب
  25 اردیبهشت 1403

تقدیر مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری با ارسال لوح تقدیری از تلاشهای دلسوزانه، همکاری بی بدیل و تعامل ارزنده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای تحقق شعار سال با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» جهت دستیابی به سیاست های کلان اقتصادی استان، تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  29 فروردین 1403

برگزاری کارگاه آموزش متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی استان قزوین

دومین کارگاه آموزشی متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی استان قزوین با تأکید بر متصدیان ایستگاههای آبسنجی و باران سنجی و آموزش سامانه تماب با همکاری شرکت مهندسین مشاور مهار آب عمران گستر مشاور پروژه اندازه گیری آبهای سطحی و زیرزمینی در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه‌ای قزوین برگزار گردید.

  اخبار آب
  2 اسفند 1402

پذیرش سرباز وظیفه (امریه) در شرکت‌های تابعه وزارت نیرو

وزارت نیرو برای اعزام اردیبهشت سال 1403 از طریق اعلام عمومی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری سرباز وظیفه (امریه) می‌پذیرد.

  اخبار آب
  1 بهمن 1402

تقدیر مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین از بانوان همکار این شرکت به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

به مناسبت فرارسیدن میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و هفته گرامیداشت مقام شامخ مادر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین ازتلاش مجدانه بانوان همکار این شرکت تشکر و قدردانی بعمل آورد.

  اخبار آب
  25 دی 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 13
 • بیشترین بازدید همزمان : 465
 • بازدید امروز : 452
 • بازدید دیروز : 4,529
 • کل بازدید : 5,561,150
 • آخرین به روزرسانی : 27 خرداد 1403 18:55:27
 • شناسه IP شما : 44.221.73.157

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : قزوین، میدان امام خمینی، بلوار شهید باهنر، شرکت آب منطقه ای قزوین
 • کدپستی : 3419743193
 • تلفن : 028-33239655-8
 • فاکس : 028-33225074
 • پست الکترونیکی : info[at]qzrw.ir
 • پیامک : 10002833225071
 • تلفن گویا : 028-33239655-8