|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

برگزاری جلسه سازگاری با کم آبی استان قزوین

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: در راستای تحقق شعار سال و با هدف افزایش تولید و اشتغال زایی به دنبال تامین آب واحدها با نیاز آبی کم در چارچوب قوانین و مقررات هستیم.

  اخبار آب
  1 خرداد 1403

تقدیر نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین

نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی با ارسال لوح تقدیری از تلاش های مجدانه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای خدمتگزاری صادقانه و تکریم ارباب رجوع، تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  30 اردیبهشت 1403

کسب رتبه برترتوسط روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در سطح شرکت های آب منطقه ای سراسر کشوردر اجرای فعالیت های اطلاع رسانی

معاون وزیر نیرو درذ امور آب و آبفا با اهداء لوح تقدیری از تلاش ها و زحمات مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای اجرای فعالیت های اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی و کسب رتبه برتر در بین شرکت های آب منطقه ای کشور تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  29 اردیبهشت 1403

اصلاح و تعدیل پروانه چاه های کشاورزی اقدامی مهم در جهت احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: اصلاح و تعدیل پروانه چاه های کشاورزی به عنوان یک اقدام غیرسازه ای نقشی مهم در جهت احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی دارد.

  اخبار آب
  25 اردیبهشت 1403

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دختر و هفته ارتباطات در شرکت آب منطقه ای قزوین

مراسم گرامیداشت روز دختر به مناسبت ولادت باسعادت بانوی مهر و رحمت حضرت فاطمه معصومه (س)، آغاز دهه کرامت، هفته ملی جمعیت و هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران و همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین، در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.

  اخبار آب
  24 اردیبهشت 1403

آغاز به کار پروژه استقرار نظام آراستگی و تدوین کدهای رفتاری، گفتاری و ظاهری در شرکت آب منطقه ای قزوین

با هدف توسعه فرهنگ سازمانی در شرکت آب منطقه ای قزوین، پروژه تدوین کدهای رفتاری، گفتاری، ظاهری و استقرار نظام آراستگی براساس 5S، توسط معاونت برنامه ریزی این شرکت و با همکاری سایر معاونت ها و کلیه مدیریت های و با بهره گیری از تجارب مشاور مجرب و ذی صلاح آغاز به کار کرد.

  اخبار آب
  19 اردیبهشت 1403

استقرار نظام مدیریت دانش در شرکت آب منطقه ای قزوین

پروژه استقرار مدیریت دانش در شرکت آب منطقه ای قزوین با محوریت نظام نامه مدیریت دانش دستگاه های اجرایی سازمان اداری و استخدامی کشور و راهنمای مستندسازی تجارب در صنعت آب و برق، توسط معاونت برنامه ریزی و با همکاری سایر معاونت ها و کلیه مدیریت های در این شرکت آغاز گردید.

  اخبار آب
  22 اردیبهشت 1403

تقدیر مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین از مدیر امور منابع آب شهرستان بوئین زهرا

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین با ارسال لوح تقدیری از تلاش های مدیر امور منابع آب شهرستان بوئین زهرا در راستای برنامه ریزی، هدایت و راهبری اقدامات پیشگیرانه از سیل در سال 1402 تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  22 اردیبهشت 1403

نشست صمیمانه همکاران شرکت های آب منطقه ای استان های قزوین و البرز

نشست صمیمانه جمعی از مدیران و همکاران شرکت های آب منطقه ای استان های قزوین و البرز به میزبانی شرکت آب منطقه ای قزوین، در راستای افزایش تعاملات و به اشتراک گذاشتن تجربیات، برگزار شد.

  اخبار آب
  17 اردیبهشت 1403

برگزاری مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام در شرکت آب منطقه ای قزوین

به مناسبت سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع)، مراسم عزاداری و سوگواری با حضور معاونین، و جمعی از مدیران و همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

  اخبار آب
  16 اردیبهشت 1403

انتصاب مشاور افتخاری شرکت آب منطقه ای قزوین در زمینه ارتقاء سطح کیفیت توزیع آب در شبکه آبیاری دشت قزوین

در راستای تحقق شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" و با هدف بهره مندی از توان و تجربه افراد در بهره گیری از فناوری های نوین در زمینه مدیریت و توزیع عادلانه منابع آب و جلوگیری از تخلفات در این حوزه، با حکم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین بابک ناصحی بعنوان مشاور افتخاری این شرکت در طرح هوشمند سازی و ارتقاء سطح کیفیت توزیع آب در شبکه آبیای دشت قزوین منصوب شد.

  اخبار آب
  12 اردیبهشت 1403

اخذ اسناد 976 هکتاری بستر رودخانه حاجی عرب در استان قزوین

باتلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک استان سند بستر رودخانه حاجی عرب در محدوده شهرستان بوئین زهرا استان قزوین اخذ گردید.

  اخبار آب
  12 اردیبهشت 1403

بازدید دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین از سد انحرافی زیاران

دانشجویان کارشناسی رشته علوم و مهندسی آب و کارشناسی ارشد رشته سازه های آبی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین از سد انحرافی زیاران و تاسیسات وابسته به آن بازدید بعمل آورند.

  اخبار آب
  11 اردیبهشت 1403

پاکسازی رودخانه رزجر از آلودگی به مناسبت هفته زمین پاک

به مناسبت گرامیداشت هفته زمین پاک و هفته سلامت و در راستای فرهنگ سازی عمومی و آموزش حفاظت از منابع آب و محیط زیست، شرکت آب منطقه ای قزوین با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست و کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی استان قزوین و با مشارکت دهیاری و شورای روستای رزجرد و شهرداری قزوین، برنامه عمومی را با هدف پاکسازی رودخانه و باغات روستای رزجرد از آلودگی با شعار "رودخانه ها شریان های زندگی روی زمین"، برگزار نمود.

  اخبار آب
  9 اردیبهشت 1403

صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع آبی، یک برنامه مردم محور است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع آبی، یک برنامه مردم محور است لذا انتظار داریم همه حوزه ها بویژه، حوزه بسیج، امامان جمعه و جماعات که مخاطبین بسیار دارند در راستای تبیین و روشنگری این موضوع به ما کمک نمایند.

  اخبار آب
  6 اردیبهشت 1403

بازدید مشاورین سلامت دستگاه های اجرایی و اداری استان از سد مخزنی شهید لشگری نهب

به مناسبت هفته سلامت، اعضاء کارگروه مشاورین سلامت دستگاه های اجرایی و اداری استان قزوین به همراه معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای قزوین و مجری طرح احداث سد شهید لشگری نهب از این سد و شبکه آبیاری آن بازدید بعمل آوردند.

  اخبار آب
  5 اردیبهشت 1403

حل مشکلات ناشی از کمبود آب در بخش کشاورزی نیازمند برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است

رئیس کمیته احیاء دشت پایدار قزوین گفت: حل مشکلات ناشی از کمبود آب به ویژه در بخش کشاورزی نیازمند داشتن برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت با قابلیت اجراء می باشد.

  اخبار آب
  5 اردیبهشت 1403

نصب کنتورهای هوشمند اقدامی مهم در راستای شفاف سازی میزان مصارف آب در استان می باشد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: تجهیز چاه های مجاز استان به کنتور هوشمند و ابزار اندازه گیری اقدامی مهم در جهت شفاف ساز ی میزان مصارف آب در استان و جلوگیری از اضافه برداشت می باشد.

  اخبار آب
  3 اردیبهشت 1403

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در محل سامانه سامد استان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین با حضور در محل سامانه سامد پاسخگوی سوالات بهره بردارن از منابع آبی استان قزوین بود.

  اخبار آب
  2 اردیبهشت 1403

تقدیر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان با ارسال لوح تقدیری از زحمات و تلاشهای مستمر و بی وقفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در زمینه برگزاری مطلوب انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  1 اردیبهشت 1403

تقدیر مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری با ارسال لوح تقدیری از تلاشهای دلسوزانه، همکاری بی بدیل و تعامل ارزنده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای تحقق شعار سال با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» جهت دستیابی به سیاست های کلان اقتصادی استان، تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  29 فروردین 1403

بازدید فرماندار شهرستان بوئین زهرا و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین از سد و شبکه آبیاری نهب و جلسه با بهره برداران پایین دست این سد

فرماندار شهرستان بوئین زهرا به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین، معاون آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از بهره برداران پایین دست سد نهب ضمن بازدید از سد و شبکه آبیاری آن در جریان روند رهاسازی آب سد نهب و نحوه توزیع حق آبه نواحی سه گانه پایین دست سد قرار گرفتند.

  اخبار آب
  28 فروردین 1403

فرهنگ سازی مدیریت و مصرف صحیح منابع آبی یک مسئولیت مهم اجتماعی است

یک دوره آموزشی با هدف آشنایی دانش آموزان با موضوعات مرتبط با منابع آب و شیوه های صحیح مدیریت مصرف توسط مدیر روابط عمومی و رئیس گروه احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی شرکت آب منطقه ای قزوین برای دانش آموزان مقطع نهم دبیرستان غیر دولتی دخترانه نوآوران فردا شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.

  اخبار آب
  28 فروردین 1403

رهاسازی آب سد نهب با هدف بهره برداری کشاورزان پایین دست سد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین از رها سازی آب سد نهب با هدف استفاده و بهره برداری کشاورزان پایین دست این سد خبر داد.

  اخبار آب
  27 فروردین 1403

دیدار جمعی از مدیران و مسئولین شرکت آب منطقه ای قزوین با ائمه جمعه شهرهای خرمدشت، نرجه و اسفرورین

مدیر امور منابع آب شهرستان تاکستان، دبیر شورای فرهنگی، مجریان طرح های احداث سد مخزنی نهب و شبکه آبیاری نهب، و مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین با ائمه جمعه شهرهای خرمدشت، نرجه و اسفرورین دیدار و گفتگو نمودند.

  اخبار آب
  21 فروردین 1403

برگزاری کارگاه آموزش متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی استان قزوین

دومین کارگاه آموزشی متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی استان قزوین با تأکید بر متصدیان ایستگاههای آبسنجی و باران سنجی و آموزش سامانه تماب با همکاری شرکت مهندسین مشاور مهار آب عمران گستر مشاور پروژه اندازه گیری آبهای سطحی و زیرزمینی در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه‌ای قزوین برگزار گردید.

  اخبار آب
  2 اسفند 1402

پذیرش سرباز وظیفه (امریه) در شرکت‌های تابعه وزارت نیرو

وزارت نیرو برای اعزام اردیبهشت سال 1403 از طریق اعلام عمومی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری سرباز وظیفه (امریه) می‌پذیرد.

  اخبار آب
  1 بهمن 1402

تقدیر مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین از بانوان همکار این شرکت به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

به مناسبت فرارسیدن میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و هفته گرامیداشت مقام شامخ مادر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین ازتلاش مجدانه بانوان همکار این شرکت تشکر و قدردانی بعمل آورد.

  اخبار آب
  25 دی 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 52
 • بیشترین بازدید همزمان : 465
 • بازدید امروز : 2,582
 • بازدید دیروز : 4,804
 • کل بازدید : 5,462,161
 • آخرین به روزرسانی : 1 خرداد 1403 07:40:47
 • شناسه IP شما : 44.222.189.51

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : قزوین، میدان امام خمینی، بلوار شهید باهنر، شرکت آب منطقه ای قزوین
 • کدپستی : 3419743193
 • تلفن : 028-33239655-8
 • فاکس : 028-33225074
 • پست الکترونیکی : info[at]qzrw.ir
 • پیامک : 10002833225071
 • تلفن گویا : 028-33239655-8