|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

بازدید مشترک مدیران کیفیت شرکت های آب منطقه ای و آبفای استان قزوین از طرح انتقال آب شرب از سد طالقان به شهر آبیک

با عنایت به نزدیک شدن زمان بهره برداری از پروژه انتقال شرب از سد طالقان به شهر آبیک، مدیران کیفیت منابع آب و مرکز پایش و نظارت برکیفیت آب و فاضلاب شرکت های آب منطقه ای و آب و فاضلاب، ضمن بازدید مشترک از مخزن آبگیری شهر آبیک، تصفیه خانه موقت و محل آبگیری از مقسم بر لزوم انجام اقدامات حفاظتی جهت اطمینان از تامین آب شرب با کیفیت تاکید کردند.

  اخبار آب
  14 تیر 1401

فرهنگ سازی اولین و مهمترین گام در جهت مدیریت صحیح مصرف می باشد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: فرهنگ سازی اولین و مهمترین گام در جهت مدیریت صحیح مصرف می باشد.

  اخبار آب
  14 تیر 1401

نشست مدیران ارشد صنعت آب و برق استان قزوین با ائمه جمعه و جماعات به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان قزوین نشست صمیمانه مدیران ارشد صنعت آب و برق استان با ائمه جمعه و جماعات به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق، به میزبانی نیروگاه شهید رجایی برگزار گردید.

  اخبار آب
  13 تیر 1401

در آینده ای نزدیک آب شرب شهرها و روستاهای استان قزوین از منابع آب سطحی تامین می گردد

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در آینده ای نزدیک آب شرب شهرها و روستاهای استان قزوین از منابع آب سطحی تامین می گردد.

  اخبار آب
  13 تیر 1401

احداث شبکه های آبیاری مدرن برای سد نهب سبب بالا رفتن راندمان و بهره وری تولید محصولات کشاورزی در منطقه می شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: احداث شبکه های آبیاری مدرن برای سد نهب سبب بالا رفتن راندمان و بهره وری تولید محصولات کشاورزی در منطقه می شود.

  اخبار آب
  12 تیر 1401

کسب رتبه خیلی خوب توسط شورای هماهنگی حراست صنعت آب و برق استان قزوین در ارزیابی عملکرد

رئیس مرکز حراست وزارت نیرو با ارسال لوح تقدیری از مدیریت متعهدانه و زحمات و تلاش های مدیر حراست شرکت آب منطقه ای استان قزوین و رئیس شورای هماهنگی حراست صنعت آب و برق این استان به جهت کسب رتبه خیلی توسط شورای هماهنگی حراست صنعت آب و برق استان قزوین در ارزیابی عملکرد انجام شده توسط مرکز حراست وزارت نیرو تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  11 تیر 1401

شنا در کانال‌های آبیاری و تاسیسات آبی استان قزوین ممنوع است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: کانال های آبیاری، تأسیسات آبی و دریاچه سدهای زیاران و نهب محل مناسبی برای شنا نیستند و در صورت استفاده از این اماکن جهت شنا و تفریح احتمال وقوع حوادث تلخ و ناگوار حتمی است.

  اخبار آب
  11 تیر 1401

انجام 10 مانور پدافند غیرعامل در حوزه منابع آبی استان قزوین طی سال گذشته

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در سال گذشته 10 مانور پدافند غیر عامل در حوزه منابع آبی این استان انجام شده است.

  اخبار آب
  9 تیر 1401

پروژه آبرسانی به آبیک از سد طالقان آماده بهر برداری می شود

بازرس کل استان گفت: با اجرای پروژه آبرسانی به آبیک از سد طالقان یکی از آرزوهای دیرین مردم این شهر محقق می گردد.

  اخبار آب
  7 تیر 1401

دعوت از پیمانکاران واجد صلاحیت جهت انجام خدمات حفاظت فیزیکی (نگهبانی)

شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقضات و آئین نامه های مربوطه از پیمانکاران واجد شرایط (داشتن همزمان صلاحیت خدمات امور حفاظتی و مراقبتی از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی) جهت انجام خدمات حفاظت فیزیکی (نگهبانی) از مجموعه اماکن و تاسیسات تحت پوشش شرکت آب منطقه ای دعوت بعمل آورد.

  مناقصات
  6 تیر 1401

فرخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای

شرکت آب منطقه ای استان قزوین در نظر دارد براساس قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های مربوطه، پیمان های مشروح ذیل را به پیمانکاران واجد شرایط، که اطلاعات آن ها در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran.ir) بار گذاری شده واگذار نماید.

  مناقصات
  4 تیر 1401

تجهیز 68 درصد از چاههای آب استان قزوین به کنتور هوشمند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: با تجهیز 617 حلقه چاه به اداوات اندازه گیری هوشمند در سال 1400 تاکنون 68 درصد چاههای استان به کنتور هوشمند مجهز شده اند.

  اخبار آب
  28 خرداد 1401

فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مشاور جهت انجام اندازه گیری منابع آب سطحی و زیرزمینی و متصدیان ایستگاههای شبکه سنجش

شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد به استناد بند ب ماده 7 آئین نامه خرید خدمات مشاور جهت شرکت در ارزیابی کیفی مشاوران واجد شرایط (دارا بودن گواهینامه حداقل پایه 2 آبیاری و زهکشی) جهت انجام اندازه گیری منابع آب سطحی و زیرزمینی و متصدیان ایستگاههای شبکه سنجش منابع آب در محدوده عملکرد شرکت آب منطقه ای قزوین دعوت بعمل آورد.

  مناقصات
  23 خرداد 1401

فراخوان عمومی عملیات احداث باقیمانده پروژه ساماندهی و کنترل سیلاب روستای توآباد

شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های مربوطه از پیمانکاران واجد شرایط (حداقل پایه 5 آب و ابنیه ) جهت انجام عملیات احداث باقیمانده پروژه ساماندهی و کنترل سیلاب روستای توآباددعوت بعمل آورد.

  مناقصات
  23 خرداد 1401

مراسم تجلیل از ورزشکاران و مقام آوران صنعت آب و برق استان قزوین برگزار شد

در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی صنعت آب و برق استان قزوین، از ورزشکاران و مقام آوران این مسابقات در رشته های دارت، تیراندازی با تپانچه و تفنگ بادی، تنیس روی میز و فوتبال دستی در دو رده آقایان و بانوان تقدیر بعمل آمد.

  اخبار آب
  23 خرداد 1401

ورود سرمایه جهت اجرای پروژه آبرسانی از سد طالقان به شهرها و روستاهای استان می تواند سبب توسعه و اشتغالزایی در استان گردد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: سرمایه گذار پروژه آبرسانی از سد طالقان به شهرها و روستاهای استان برای بهره مندی و استفاده از امتیازات و مشوقه های این طرح نیازمند سرمایه گذاری در استان است که موضوع می تواند سبب توسعه و اشتغالزایی بیشتر در استان گردد.

  اخبار آب
  22 خرداد 1401

برگزاری جلسه با مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی یزد با موضوع مرمت و احیاء قنات فضلعلی خان روستای رادکان استان قزوین

جلسه هم اندیشی در خصوص مرمت و احیاء قنات فضلعلی خان روستای رادکان استان قزوین و بررسی اقدامات مشترک با مرکز بین المللی قنات در خصوص سازه های آبی تاریخی و همچنین دریافت تجربیات شرکت آب منطقه ای یزد در خصوص تاسیس موزه آب با حضور مدیر عامل این شرکت، رئیس مرکز بین المللی سازه های تاریخی آبی یزد، دبیر اجرایی و مسئول کارگروه سازه های آبی تاریخی کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی استان قزوین در محل مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی آبی یزد برگزار گردید.

  اخبار آب
  21 خرداد 1401

عضویت سرپرست معاونت برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای قزوین در کارگروه کارشناسی مطالعات تخصیص آب حوضه آبریز رودخانه سفیدرود بزرگ

با ارسال حکمی از سوی سرپرست حوضه آبریز رودخانه سفیدرود بزرگ، سرپرست معاونت برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای استان قزوین به عضویت کارگروه کارشناسی مطالعات تخصیص آب این حوضه تعیین گردید.

  اخبار آب
  19 خرداد 1401

راه اندازی سیستم سانترال (تلفن گویا) مدیریت منابع آب شهرستان تاکستان

با هدف جلوگیری از مراجعه حضوری و تکریم ارباب رجوع در کنار ارائه خدمات بهینه سیستم سانترال مدیریت منابع آب شهرستان تاکستان راه اندازی شد.

  اخبار آب
  18 خرداد 1401

اخذ سند 28 هکتار از املاک شرکت آب منطقه ای قزوین در محدوده روستای خوزنان

با تلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک استان سند مالکیت حدود 28 هکتار از املاک این شرکت در محدوده روستای خوزنان اخذ گردید.

  اخبار آب
  18 خرداد 1401

بررسی 1762 پرونده در کمیسیون رسیدگی به پروانه های شرکت آب منطقه ای قزوین طی سال 1400

کمیسیون رسیدگی به پروانه های شرکت آب منطقه ای استان قزوین طی سال 1400 تعداد 1762 پرونده در زمینه صدور مجوزها و تصویب پروانه های بهره برداری را بررسی نمود

  اخبار آب
  17 خرداد 1401

برگزاری اولین نشست تخصصی با موضوع شوره زاره دشت قزوین

اولین نشست تخصصی با موضوع شوره زار دشت قزوین، چالش ها و فرصت ها از سری سلسه نشست های هم اندیشی آب و زندگی، با همت شرکت آب منطقه ای قزوین، کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی استان قزوین و با مشارکت بنیاد نخبگان استان و انجمن علمی دانشجویی مهندسی آب دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در محل تالار بوستان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار گردید.

  اخبار آب
  17 خرداد 1401

دعوت ازپیمانکاران واجد صلاحیت جهت انجام بخشی از امورخدمات پشتیبانی

شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه مربوطه از پیمانکاران واجد شرایط (داشتن صلاحیت همزمان خدمات عمومی و نگهداری و خدمات فضای سبز از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی) جهت انجام بخشی از امور خدمات پشتیبانی تنظیف آبدارخانه و نگهداری فضای سبز در ستاد و ادارات تابعه دعوت بعمل آورد.

  مناقصات
  16 خرداد 1401

مبادله تفاهم نامه مطالعه و اجرای بازار آب در استان قزوین

در راستای تحقق اهداف پیاده سازی الگوی دشت متعادل پایدار در دشت مهم و استراتژیک قزوین و نیز ارزش اقتصادی آب، مطالعه و اجرای بازار آب در قالب تفاهم نامه با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور استانداری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین و مدیرعامل شرکت دانش بنیان رهروان سپهر اندیشه به عنوان کارگزار این طرح مبادله گردید.

  اخبار آب
  16 خرداد 1401

تقدیر مدیر کل اطلاعات استان از تلاش و کوشش های مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیرکل اطلاعات استان قزوین با ارسال لوح تقدیری از تلاش ها و زحمات مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای ارائه مشاوره و همکاری در اجرای پروژه های اداره کل اطلاعات تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  26 اردیبهشت 1401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 15
 • بیشترین بازدید همزمان : 198
 • بازدید امروز : 4,674
 • بازدید دیروز : 2,326
 • کل بازدید : 3,013,934
 • آخرین به روزرسانی : 14 تیر 1401 13:25:37
 • شناسه IP شما : 44.201.96.43

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : قزوین، میدان امام خمینی، بلوار شهید باهنر، شرکت آب منطقه ای قزوین
 • کدپستی : 3419743193
 • تلفن : 028-33239655-8
 • فاکس : 028-33225074
 • پست الکترونیکی : info[at]qzrw.ir
 • پیامک : 10002833225071
 • تلفن گویا : 028-33239655-8