|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

تحقق طرح های بزرگ آبی در استان با رویکرد و تفکر بسیجی و فعالیت جهادی امکان پذیر است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: طرح های بزرگ آبی در استان با رویکرد و تفکر بسیجی و فعالیت جهادی محقق شده و موجب تحول اساسی در اشتغال و اقتصاد منطقه خواهد شد.

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت آب منطقه ای قزوین با حضور فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین، مسئول بسیج کارمندان استان، مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، معاونین، مدیران و جمعی از همکاران شرکت آب منطقه ای در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین سردار آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در این مراسم اظهار داشت: بسیجی همچون آب زلال جاری است و هرگز تمام نمی شود و هر دوره ای که بگذرد وارد ماموریت دیگری خواهد شد.
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) اظهارداشت: امروز مرگ بر آمریکا تعریف جدیدی دارد و آن هم خدمت بی منت به مردم است و در شرایطی که دشمن می خواهد ما را نا امید و بی اعتماد کند بسیج به صحنه آمده و با خدمت همه جانبه این توطئه را خنثی می کند لذا از نگاه ما، بسیجیان فقط کسانی نیستند که کارت عضویت دارند و شما و همه کسانی که بی منت به مردم خدمت می کنند بسیجی محسوب می شود.
سردار آتانی یادآورشد: امروز با افتخار می توانیم بگوییم ایران اسلامی مستقل ترین کشور دنیاست چراکه ما از یک سو برای اداره کشور خود از کسی اجازه نمی گیریم و سوی دیگر نیز بسیج امروز اردوگاه دشمن را بهم ریخته و هیمنه پوشالی دشمن را شکسته است و این استقلال و عزت مرهون شهدا، رزمندگان، رهبری و تفکر و رفتار بسیجی است.
مهندس ملکی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج بیان داشت: هفته بسیج بهترین فرصت برای تبیین اندیشه های بسیج و الگوسازی برای نسل جوان است. وی افزود: حضور بسیجان در عرصه های مختلف کشور موجب دلگرمی و عزت نفس شده و هر جا بسیج حضور دارد شاهد گره گشایی از مشکلات هستیم.
مهندس ملکی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد شرکت تصریح کرد: امروز همکاران این شرکت وظیفه سنگینی را برعهده دارند چراکه حفظ و حراست از منابع آبی که باارزش ترین نعمت خداوند برای انسان ها می باشد، بر عهده آنها قرار گرفته و این مهم جز با تفکر و روحیه بسیجی محقق نمی شود.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین عنوان داشت: در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات کشور وضعیت منابع آب زیرزمینی می باشد چراکه میزان برداشت طی سنوات گذشته خیلی بیشتر از حد مجاز بوده لذا یکی از مهمترین کارهایی که ما در دست اقدام داریم استفاده از تکنولوژی نوین می باشد تا بتوانیم ضمن کنترل و مدیریت میزان برداشت از سفره های آب زیرزمینی به بهبود وضع موجود نیز کمک نماییم، البته در کنار این اقدامات بهره برداران منابع آبی نیز باید با استفاده از روش ها و شیوه های نوین آبیاری و همچنین حرکت به سمت اصلاح الگوی کشت در مصرف منابع آبی صرفه جویی بعمل آورند.
مهندس ملکی اندازه گیری منابع آبی استان را یکی دیگر از وظایف مهم این شرکت برشمرد و اظهار داشت: برای انجام این وظیفه دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت با استفاده از تجهیزات و حفر چاههای پیزومتری و احداث ایستگاه های سنجش اقدام به ثبت میزان بارش ها، دبی رودخانه ها، کیفیت و کمیت  منابع آب و ... بطور لحظه ای و دقیق می نماید و در نهایت براساس این آمار و اطلاعات تصمیم گیری ها در شرکت انجام شده و پروژه های اجرایی تعریف می شوند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در پایان با اشاره به پروژه های عمرانی شرکت افزود: با اجرای طرح های مهم آبی ضمن پاسخگویی به مطالبات دیرین مردم و برخورداری شهروندان از آب گوارا و سالم زمینه تامین نیازهای توسعه و اشتغال استان در بخش های کشاورزی و صنعت نیز مهیا می گردد.
شایان ذکر است در این مراسم از خانواده شهید تازه تفحص شده صفرعلی بیگدلی و ۴ خانواده شهید دیگر شرکت آب منطقه ای قزوین با اهدا لوح تقدیر تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 

کد خبر: 1365
  تاریخ خبر : 8 آذر 1400
 164
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 13
 • بیشترین بازدید همزمان : 198
 • بازدید امروز : 3,125
 • بازدید دیروز : 2,261
 • کل بازدید : 2,528,475
 • آخرین به روزرسانی : 4 بهمن 1400 14:25:42
 • شناسه IP شما : 75.101.211.110

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : قزوین، میدان امام خمینی، بلوار شهید باهنر، شرکت آب منطقه ای قزوین
 • کدپستی : 3419743193
 • تلفن : 028-33239655-8
 • فاکس : 028-33225074
 • پست الکترونیکی : info[at]qzrw.ir
 • پیامک : 10002833225071
 • تلفن گویا : 028-33239655-8