دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398

مسابقه طرح داناب

مسابقه ها با هدف تثبیت آموخته های دانش آموزان و همچنین تمرین مشارکت در نجات منابع آب استان تعریف شده است. مسابقات هنری دانش آموزان و همچنین طرح ناجی آب از 25 فروردین تا ابتدای زمان امتحانات ادامه خواهد داشت و با آغاز دوره امتحانات پایان سال، آثار و گزارشات تولید شده در مدارس جمع آوری شده و پس از ثبت شناسنامه کامل اثر، برای دبیرخانه طرح در اداره کل آموزش و پرورش ارسال می شود. لازم است آثار مطابق آیین نامه مسابقات اجرا شود. آثار فاقد شناسنامه کامل نیز در فرآیند داوری وارد نخواهد شد.

لازم است مربی مدرسه کلیه فعالیت های خود را مستندسازی نموده و در قالب گزارش به دبیرخانه طرح در اداره کل ارسال نماید تا در رده بندی مدارس مجری طرح لحاظ گردد.

مدارسی که در برگزاری مراسم ها مشارکت داشته و فعالیت های علمی، فرهنگی و هنری خلاقانه و برجسته با موضوع طرح ارائه نمایند مورد تقدیر ویژه قرار خواهند گرفت.

پس از پایان طرح و تحلیل نتایج و آثار، مراسمی تحت عنوان اختتامیه طرح داناب در استان برگزار خواهد شد که طی این مراسم از برگزیدگان تقدیر می شود.

باور داریم نجات منابع آب استان با همراهی و مشارکت شما عزیزان محقق خواهد شد.

 

موضوعات مسابقه:

چرخه آب در طبیعت

مصرف آب کشاورزی

پیامدهای برداشت اضافی و غیرقانونی از منابع آب

آب مجازی (نهان)

 

رشته ­های مسابقه:

نقاشی

خوشنویسی

روزنامه دیواری

فیلم و عکس

داستان و مقاله نویسی

کاردستی

وبلاگ و بروشور

 

در عین حال مدارس مجاز به ارسال آثار خلاقانه خود در سایر رشته ها نیز می باشند. توضیحات کامل نحوه تهیه و ارسال آثار در فایل آیین نامه مسابقه ها در لوح فشرده ارائه شده است. لطفا حتما پیش از تهیه آثار فایل آیین نامه را به طورکامل مطالعه نمایید.

 

 

لینک دانلود:

 

آیین نامه طرح داناب

پوستر مسابقه طرح داناب

 

 

 بازدید:2637
آخرین به روزرسانی: 1395/10/25