دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398

 

کارگاه آموزشی طرح داناب

مراسم افتتاحیه طرح ملی دانش آموزی نجات آب (داناب) در استان قزوین با همکاری شرکت آب منطقه ای قزوین ، اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین و شرکت آبان رود تدبیر به عنوان مشاور طرح  در مدرسه دخترانه اندیشه سبز برگزار شد.

در این مراسم مهندس ملکی معاونت بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین از دانش آموزان به عنوان مؤثرترین مربیان و همیاران بسیار توانا در بحث نجات آب خواند و گفت: دانش آموزان مستعدترین قشر جهت آموختن ، به کار بستن و نشر نحوه استفاده صحیح از منابع آب هستند.  

مهندس ملکی با اشاره به وضعیت منابع آبی استان خاطرنشان کرد: سهم ما از نزولات جوی محدود بوده و از طرفی برداشت آب بی رویه از منابع آبخوان دشت قزوین شرایط منابع آب استان به حالت بحرانی تبدیل شده است.

معاونت بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: اجرای طرح دانش آموزی نجات آب از موفق ترین طرح های ابلاغی وزارت نیرو است که با همکاری آموزش و پرورش برای فرهنگ سازی و افزایش سطح علمی دانش آموزان، همه ساله تمامی مدارس متوسطه سطح استان انجام می شود.

وی دانش آموزان را به عنوان یکی از ارکان مهم این طرح خواند و گفت: انتظار داریم دانش آموزان آموخته های خود را در این رابطه به خانواده های خود و سایر افراد جامعه انتقال دهند.

 

تصاویر افتتاحیه

 

تصاویر کارگاه آموزشی

 

 

 بازدید:2200
آخرین به روزرسانی: 1395/10/25