یکشنبه, 26 خرداد 1398
 داستان روشنایی- قسمت اول استان قزوین
جهت مشاهده قسمت اول انیمیشن داستان روشنایی آب (عملکرد چهل ساله وزارت نیرو در استان قزوین ) به لینک زیر مراجعه نمایید.
أكثر...
 

 مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب منطقه ای قزوین
طی مراسمی با حضور معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، مدیر عامل، اعضاء هیئت مدیره و جمعی از همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین از زحمات ذیحساب این شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد.
أكثر...
 

 دعوت پیمانکاران واجد صلاحیت جهت شرکت در تجدید مناقصه عمومی دو مرحله ای
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های مربوطه از پیمانکاران واجد شرایط (پایه یک بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری و زهکشی از شرکت مدیریت منابع آب ایران) تجدید انجام خدمات بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری دشت قزوین آن که در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran) به شماره مناقصه 209801107000007 بارگذاری نموده است به صورت الکترونیکی به فروش رساند.
أكثر...
 

 مراسم عزاداری شهادت حضرت علی (ع) در شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد
به مناسبت بزرگداشت شهادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و گرامیداشت ایام لیالی قدر ، مراسمی با حضور مدیرعامل ، اعضاء هیئت مدیره، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای قزوین در محل نمازخانه این شرکت برگزار گردید.
أكثر...
 

 آغاز به کار طرح شهروند خبرنگار در وزارت نیرو
روابط عمومی وزارت نیرو همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی طرحی را با عنوان شهروند خبرنگار برای جلب مشارکت مردم در اطلاع رسانی موضوعات مرتبط با صنعت آب و برق در کشور آغاز کرده است.
أكثر...
 

 تقدیر استاندار از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین
مهندس زاهدی استاندار قزوین با اهداء لوح تقدیر از تلاشهای ارزشمند مهندس پویا مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای بهره گیری موثر از مشارکت همه جانبه دستگاههای اجرایی استانی در استقرار مرکز خدمات سرمایه گذاری استانها در سال 1397 تشکر و قدردانی نمودند.
أكثر...
 

 ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین
ملاقات چهره به چهره مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین با مردم روز سه شنبه (تاریخ 98/02/31 )
أكثر...
 

 تقدیر شهردار و رئیس شورای اسلامی قزوین از مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین
به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر قزوین با اهداء لوح تقدیر از مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین به پاس فعالیت و تلاش های مستمر در امر ارتباطات تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
أكثر...
 

 دعوت پیمانکاران واجد صلاحیت جهت شرکت در تجدید مناقصه عمومی دو مرحله ای
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های مربوطه از پیمانکاران واجد شرایط (پایه یک بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری و زهکشی از شرکت مدیریت منابع آب ایران) تجدید انجام خدمات بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری دشت قزوین آن که در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran) به شماره مناقصه 20097001107000016 بارگذاری نموده است به صورت الکترونیکی به فروش رساند.
أكثر...
 

 ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین
ملاقات چهره به چهره مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین با مردم
أكثر...
 

 برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج، شهادت امام حسن عسگری (ع) و ولایت امام مهدی (عج) در شرکت آب منطقه ای قزوین
مراسم گرامیداشت هفته بسیج، شهادت امام حسن عسگری (ع) و ولایت امام مهدی (عج) با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای قزوین، مسئول دفتر نمایندگی بسیج سپاه صاحب الامر شهر قزوین و فرمانده بسیج ادارات کل استان قزوین در سالن نمازخانه این شرکت برگزار شد.
أكثر...
 

 جلسه کارگاهی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با عوامل اجرایی سد مخزنی نهب
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، مهندس پویا در این جلسه ضمن تقدیر از روند اجرایی پروژه خواستار اقدام جدی در خصوص تأمین منابع قرضه رس شدند و اظهار داشتند: با توجه به پیشرفت فیزیکی و نزدیکی پروژه به زمان آبگیری و لزوم تسریع در روند اجرایی لازم است ضمن شناسایی منابع جدید قرضه رس جهت جلوگیری از وقفه در روند پیشرفت پروژه اقدامات لازم در خصوص تملک اراضی مذکور نیز صورت پذیرد.
أكثر...
 

 جلسه آموزش دفاتر پیشخوان استان در شرکت آب منطقه ای قزوین
در راستای تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان دولت، جلسه آموزشی نحوه ارائه خدمات الکترونیک از طریق سامانه ساماب در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار گردید.
أكثر...
 

 برگزاری مراسم ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در شرکت آب منطقه ای قزوین
به مناسبت فرخنده میلاد حضرت رسول اکرم (ص) وحضرت امام جعفر صادق (ع)، مراسمی در محل نمازخانه شرکت آب منطقه ای قزوین با حضور معاونین و جمعی از کارکنان برگزار گردید .
أكثر...
 

 قائم‌مقام وزیر نیرو در کنفرانس هیدرولیک ایران:
رویکرد وزارت نیرو در مدیریت آب ایجاد مدیریت حوضه‌ای است انسان در زمینه آب، طبیعت و محیط زیست به گونه ای رفتار کرده که به‌جای استفاده از منابع طبیعت از خود طبیعت بهره‌گیری کرده است.
أكثر...
 

 جلسه هماهنگی و تعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با نیروی انتظامی استان
با حضور مهندس پویا مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین و مدیران امور منابع آب شهرستانهای تابعه جلسه هماهنگی و تعامل با نیروی انتظامی جهت تأمین و حراست عوامل انسداد چاههای غیر مجاز و توقیف ادوات حفاری مربوطه با حضور جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان سرهنگ امیری، رئیس پلیس پیشگیری استان سرهنگ قاسمی و فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان های قزوین، بوئین زهرا، تاکستان، آوج، آبیک و البرز در محل سالن کنفرانس شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار گردید.
أكثر...