Tuesday, 4 Tir 1398
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق (مدیریت مصرف)
سال رونق تولید
مراحل اجرایی سد مخزنی نهب
نجات آب هدیه ای به آیندگان است
حفاظت آب های زیر زمینی نیاز به عزم ملی دارد
صرفه جویی در مصرف آب حتی به اندازه یک قطره ارزشمند است
نگاه نگران نسل های آینده را با مصرف بهینه آب به آرامش تبدیل کنیم
سد طالقان
تغذیه مصنوعی قزوین
 تقدیر رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین
نماینده بعثه مقام معظم رهبری در استان قزوین ضمن دیدار و گفتگو با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین به نیابت از حجت الاسلام احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و مدیر آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری با اهداء لوح تقدیر از پشتیبانی و حمایت مادی و معنوی ایشان در راستای برنامه های فرهنگی و معنوی و آموزشی حرکت بزرگ اربعین حسینی تشکر و قدردانی نمودند.
More ...
 

 داستان روشنایی- قسمت اول استان قزوین
جهت مشاهده قسمت اول انیمیشن داستان روشنایی آب (عملکرد چهل ساله وزارت نیرو در استان قزوین ) به لینک زیر مراجعه نمایید.
More ...
 

 مراسم تودیع و معارفه ذیحساب شرکت آب منطقه ای قزوین
طی مراسمی با حضور معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، مدیر عامل، اعضاء هیئت مدیره و جمعی از همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین از زحمات ذیحساب این شرکت تقدیر و تشکر بعمل آمد.
More ...
 

 دعوت پیمانکاران واجد صلاحیت جهت شرکت در تجدید مناقصه عمومی دو مرحله ای
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های مربوطه از پیمانکاران واجد شرایط (پایه یک بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری و زهکشی از شرکت مدیریت منابع آب ایران) تجدید انجام خدمات بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری دشت قزوین آن که در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran) به شماره مناقصه 209801107000007 بارگذاری نموده است به صورت الکترونیکی به فروش رساند.
More ...
 

 مراسم عزاداری شهادت حضرت علی (ع) در شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد
به مناسبت بزرگداشت شهادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و گرامیداشت ایام لیالی قدر ، مراسمی با حضور مدیرعامل ، اعضاء هیئت مدیره، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای قزوین در محل نمازخانه این شرکت برگزار گردید.
More ...
 

 آغاز به کار طرح شهروند خبرنگار در وزارت نیرو
روابط عمومی وزارت نیرو همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی طرحی را با عنوان شهروند خبرنگار برای جلب مشارکت مردم در اطلاع رسانی موضوعات مرتبط با صنعت آب و برق در کشور آغاز کرده است.
More ...
 

 دعوت پیمانکاران واجد صلاحیت جهت شرکت در تجدید مناقصه عمومی دو مرحله ای
شرکت آب منطقه ای قزوین در نظر دارد بر اساس قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های مربوطه از پیمانکاران واجد شرایط (پایه یک بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری و زهکشی از شرکت مدیریت منابع آب ایران) تجدید انجام خدمات بهره برداری، تعمیر و نگهداری از شبکه آبیاری دشت قزوین آن که در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran) به شماره مناقصه 20097001107000016 بارگذاری نموده است به صورت الکترونیکی به فروش رساند.
More ...
 

 ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین
ملاقات چهره به چهره مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین با مردم
More ...
 

 برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج، شهادت امام حسن عسگری (ع) و ولایت امام مهدی (عج) در شرکت آب منطقه ای قزوین
مراسم گرامیداشت هفته بسیج، شهادت امام حسن عسگری (ع) و ولایت امام مهدی (عج) با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای قزوین، مسئول دفتر نمایندگی بسیج سپاه صاحب الامر شهر قزوین و فرمانده بسیج ادارات کل استان قزوین در سالن نمازخانه این شرکت برگزار شد.
More ...
 

 جلسه کارگاهی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با عوامل اجرایی سد مخزنی نهب
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، مهندس پویا در این جلسه ضمن تقدیر از روند اجرایی پروژه خواستار اقدام جدی در خصوص تأمین منابع قرضه رس شدند و اظهار داشتند: با توجه به پیشرفت فیزیکی و نزدیکی پروژه به زمان آبگیری و لزوم تسریع در روند اجرایی لازم است ضمن شناسایی منابع جدید قرضه رس جهت جلوگیری از وقفه در روند پیشرفت پروژه اقدامات لازم در خصوص تملک اراضی مذکور نیز صورت پذیرد.
More ...
 

 جلسه آموزش دفاتر پیشخوان استان در شرکت آب منطقه ای قزوین
در راستای تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان دولت، جلسه آموزشی نحوه ارائه خدمات الکترونیک از طریق سامانه ساماب در محل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار گردید.
More ...
 

 برگزاری مراسم ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در شرکت آب منطقه ای قزوین
به مناسبت فرخنده میلاد حضرت رسول اکرم (ص) وحضرت امام جعفر صادق (ع)، مراسمی در محل نمازخانه شرکت آب منطقه ای قزوین با حضور معاونین و جمعی از کارکنان برگزار گردید .
More ...
 

 قائم‌مقام وزیر نیرو در کنفرانس هیدرولیک ایران:
رویکرد وزارت نیرو در مدیریت آب ایجاد مدیریت حوضه‌ای است انسان در زمینه آب، طبیعت و محیط زیست به گونه ای رفتار کرده که به‌جای استفاده از منابع طبیعت از خود طبیعت بهره‌گیری کرده است.
More ...
 

 جلسه هماهنگی و تعامل شرکت آب منطقه ای قزوین با نیروی انتظامی استان
با حضور مهندس پویا مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین و مدیران امور منابع آب شهرستانهای تابعه جلسه هماهنگی و تعامل با نیروی انتظامی جهت تأمین و حراست عوامل انسداد چاههای غیر مجاز و توقیف ادوات حفاری مربوطه با حضور جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان سرهنگ امیری، رئیس پلیس پیشگیری استان سرهنگ قاسمی و فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان های قزوین، بوئین زهرا، تاکستان، آوج، آبیک و البرز در محل سالن کنفرانس شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار گردید.
More ...