چهارشنبه, 7 آبان 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل
گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل
بیانات مقام معظم رهبری پویش
هفته دولت
#هر هفته: الف_ب_ایران
خط انتقال و تصفیه خانه آب شرب از سد طالقان به استان قزوین
مراحل اجرایی سد بالاخانلو
مراحل اجرایی سد مخزنی نهب
محرم و صفر

کمیسیون رسیدگی به امور آب های زیرزمینی استان قزوین بر اساس تبصره 5 ماده واحده قانون تعیین تکلیف چاه های آب فاقد پروانه بهره برداری مصوب سال 1389 مجلس شورای اسلامی، جهت رسیدگی به اختلافات ناشی از اجرای قانون مذکور و قانون توزیع عادلانه آب تشکیل گردیده است.

این کمیسیون، مرجعی شبه قضایی و مستقل و  مرکب از یک نفر قاضی با حکم رئیس قوه قضائیه (تقویض شده به رئیس کل دادگستری استان ها)، یک نفر نماینده سازمان جهادکشاورزی استان با حکم رئیس آن سازمان و یک نفر نماینده شرکت آب منطقه ای استان با حکم مدیرعامل شرکت بوده و نسبت به بررسی پرونده های شکایات اشخاص علیه دولت اقدام می نماید. رأی لازم توسط قاضی عضو کمیسیون صادر می گردد.

آرای کمیسیون مذکور پس از ابلاغ، قابل تجدیدنظر در دیوان عدالت اداری  می باشد.  از تاریخ تصویب قانون فوق الذکر، کلیه دعاوی اشخاص علیه دولت مطروحه در محاکم عمومی برای اتخاذ تصمیم به این کمیسیون احاطه گردیده است. دبیرخانه این کمیسیون در شرکت آب منطقه ای قزوین مستقر می باشد که اشخاص می توانند شکوائیه های خود را در قالب فرمت مخصوص شکوائیه به انضمام اوراق هویتی برابر اصل شده و سایر اسناد و مدارک لازم به دبیرخانه این کمیسیون تسلیم نمایند.

 

قوانین و مقرارات 

فرم شکوائیه کمیسیون رسیدگی به امور آبهای زیرزمینی

 بازدید:956
آخرین به روزرسانی: 1399/07/12