|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

تقدیر معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با ارسال لوح تقدیری از زحمات و مساعی جهاد گونه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای اجرای موفقیت آمیز پروژه ملی مدیریت حسابداری و بهره وری آب در استان قزوین تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  24 فروردین 1400

تامین آب شرب شهرستان آبیک یکی از مهمترین پروژه های شرکت آب منطقه ای در سال جاری است

مدیرکل دفتر نظارت بر بهره برداری آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای و مدیرعامل شرکت آبفای استان از روند اجرای تصفیه خانه و خط انتقال آب شرب از سد طالقان به شهرها و روستاهای استان بازدید به عمل آوردند.

  اخبار آب
  21 فروردین 1400

رشد 31 درصدی عملکرد کمیسیون رسیدگی به پروانه ها در شرکت آب منطقه ای قزوین

عملکرد کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه ها در شرکت آب منطقه ای قزوین در زمینه صدور مجوزها و تصویب پروانه های بهره برداری در سال 99 رشد 31 درصدی نسبت به سال گذشته را به همراه داشته است.

  اخبار آب
  17 فروردین 1400

تقدیر معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران از مدیر منابع آب شهرستان بوئین زهرا

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران و مجری پروژه هوشمند سازی خدمات تخصصی بخش آب با ارسال لوح تقدیری از تلاش ها و زحمات مدیر منابع آب شهرستان بوئین زهرا تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  14 فروردین 1400

تقدیر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب و برق از دو همکار شرکت آب منطقه ای

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب و برق استان با ارسال لوح های جداگانه ای از تلاش و زحمات مدیر روابط عمومی و رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین در برگزاری موفق مانور دورمیزی زلزله تقدیر و تشکر به عمل آورند.

  اخبار آب
  8 فروردین 1400

تقدیر مدیر کل دفتر امور مجامع، بودجه و مدیریت مالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیرکل دفتر امور مجامع، بودجه و مدیریت مالی شرکت مدیریت منابع آب ایران با ارسال لوح تقدیری از زحمات و تلاش های معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای اقدامات مؤثر در مباحث استقرار کمیته و گروه حسابرسی داخلی و تعین تکلیف بدهی خزانه موضوع اجرای مفاد 32 و 33 قانون برنامه و بوجه، تقدبر و تشکر به عمل آورد.

  اخبار آب
  27 اسفند 1399

تقدیر مدیر کل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران از بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیر کل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران با ارسال لوح تقدیری از زحمات و تلاش های بازرس ماده 91 قانون مدیریت خدمات کشوری شرکت آب منطقه ای قزوین به پاس عملکرد مطلوب در انجام وظایف محوله تقدیر به عمل آورد.

  اخبار آب
  27 اسفند 1399

سد نهب در استان قزوین با دستور رییس جمهور آبگیری شد

در چهل و پنجمین و آخرین هفته از پویش هر هفته الف _ب _ ایران با دستور رئیس جمهور آبگیری سد نهب در استان قزوین و با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، استاندار قزوین، نماینده مردم شریف تاکستان در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین و جمعی از مدیران و مسئولین استانی در محل سد نهب آغاز گردید.

  اخبار آب
  26 اسفند 1399

برگزاری جلسه ویدیو کنفرانس کارگروه های مدیریت جامع کیفیت منابع آب منطقه یک کشور

جلسه ویدئو کنفرانسی کارگروه های مدیریت جامع کیفیت منابع آب منطقه یک کشور با دستور کار ارائه گزارش عملکرد طی یکسال گذشته و با حضور مدیرکل دفتر نظام های بهره برداری از آب و آبفا و کلیه اعضاء این کمیته در استان های منطقه یک کشور برگزار گردید.

  اخبار آب
  24 اسفند 1399

تقدیر مشاور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در امور زنان و خانواده از دو بانوی فعال شرکت آب منطقه ای قزوین

مشاور مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در امور زنان و خانواده با ارسال لوح های جداگانه ای از مدیر دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین و مشاور مدیرعامل این شرکت در امور بانوان و خانواده، به پاس تلاش ها و زحمات ارزشمند در راستای تحقق اهداف سازمانی در حوزه امور بانوان و خانواده تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  اخبار آب
  23 اسفند 1399

تقدیر مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو از معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با ارسال لوح تقدیری از تلاش های معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای استان قزوین در برگزاری مطلوب مانور تمرینی آموزشی زلزله منطقه مرکزی شمال کشور تقدیر و تجلیل بعمل آورد.

  اخبار آب
  23 اسفند 1399

اقدامات شرکت آب منطقه ای در صیانت از آبهای زیرزمینی شایسته تقدیر است

پنجمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال و حقوق عامه با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین و کلیه اعضاء این شورای برگزار گردید.

  اخبار آب
  20 اسفند 1399

تقدیر رئیس کل دادگستری استان قزوین از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای

رئیس کل دادگستری و رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال استان قزوین در پنجمین جلسه این شورای که به میزبانی شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار گردید، با اهداء لوح تقدیری از زحمات و تلاش های مدیرعامل این شرکت در راستا حفظ و صیانت از سرمایه های ملی و پیشبرد اهداف شورای حفظ حقوق بیت المال استان تقدیر بعمل آورد.

  اخبار آب
  20 اسفند 1399

بازدید اعضای کمیته آبگیری وزارت نیرو از سدهای نهب و بالاخانلو

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین از اخذ موافقت آبگیری سد نهب پس از بازدید اعضای کمیته آبگیری وزارت نیرو و همچنین بررسی روند عملیات اجرایی سد بالاخانلو توسط اعضا این کمیته خبر داد.

  اخبار آب
  19 اسفند 1399

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره منابع آب شهرستان البرز

طی مراسمی و با حضور فرماندار شهرستان البرز، مدیرعامل و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای قزوین ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات خانم مهندس امان آبادی، مهندس علیخاصی به عنوان رئیس جدید اداره منابع آب شهرستان البرز معرفی گردید.

  اخبار آب
  17 اسفند 1399

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر منابع آب شهرستان بویین زهرا

مراسم تقدیر از مدیر سابق و معارفه مدیر جدید منابع آب شهرستان بویین زهرا با حضور فرماندار این شهرستان، مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای قزوین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

  اخبار آب
  14 اسفند 1399

کسب رتبه سوم در شاخص بالاترین عملکرد اقدام مثبت در ملاقات های مردمی توسط شرکت آب منطقه ای قزوین

شرکت آب منطقه ای قزوین در شاخص بالاترین عملکرد اقدام مثبت در ملاقات های مردمی وچهره به چهره با حضور مدیر عامل حائز رتبه سوم گردید.

  اخبار آب
  11 اسفند 1399

آزاد سازی حریم کیفی قنات کوشکک

با همت و تلاش همکاران دفتر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای قزوین آزاد سازی حریم کیفی قنات کوشکک در محدوده روستای ورسه صورت پذیرفت.

  اخبار آب
  10 اسفند 1399

برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان قزوین

جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان قزوین با حضور استاندار، نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرمانداران شهرستان‌های البرز، آبیک و آوج، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین و جمعی از مدیران و مسئولان اجرایی استان برگزار گردید.

  اخبار آب
  9 اسفند 1399

پویش هر هفته_الف_ب_ایران

پویش افتتاح هفتگی طرحهای بزرگ و مهم صنعت آب و برق تا پایان سال 1398 به همراه لینک مشاهده موشن گرافی پویش

  اخبار آب
  20 آبان 1398
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 24
 • بیشترین بازدید همزمان : 198
 • بازدید امروز : 1,921
 • بازدید دیروز : 2,962
 • کل بازدید : 1,529,025
 • آخرین به روزرسانی : 25 فروردین 1400 11:47:24

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : قزوین، میدان امام خمینی، بلوار شهید باهنر، شرکت آب منطقه ای قزوین
 • کدپستی : 3419743193
 • تلفن : 028-33239655-8
 • فاکس : 028-33225074
 • پست الکترونیکی : info[at]qzrw.ir
 • پیامک : 10002833225071
 • تلفن گویا : 028-33239655-8