دوشنبه, 1 مرداد 1397

 

 

کسب عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط شرکت آب منطقه ای قزوین

دکتر همتی در مراسم ویژه تقدیر از برگزیدگان عرصه خدمت در نظام اداری استان قزوین با اهداء لوح تقدیری از زحمات مهندس پویا مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین به جهت کسب عنوان دستگاه برتر در شاخص های استانی جشنواره شهید رجایی در سال 95 تشکر و قدردانی بعمل آورد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در این تقدیرنامه که به امضاء دکتر همتی استاندار قزوین و دکتر یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان رسیده، آمده است:

جناب آقای پویا

مدیر عامل محترم شرکت آب منطقه ای قزوین

با سلام و تحیات

خدمتگزاری مردم، خدمت به خداست. انسان های بزرگ همواره در اندیشه دیگرانند و دل در گرو خدمت به مردم می نهند. نامگذاری سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر به عنوان هفته دولت این پیام روشن را به همراه خود دارد که نظام جمهوری اسلامی ایران تداوم راه و سبک مدیریتی این دو شهید صدر انقلاب را به منزله راه و مسیر شاخص دولتمردان در نظر گرفته است. از نظر رهبر معظم انقلاب شهیدان دولت؛ مظهر علم و عمل هستند و ارزش های دو شهید بزرگوار باید در نگاه مسئولان و رفتار عمومی آنان تجلی یابد.

اینک که شرکت آب منطقه ای قزوین با سر لوحه قرار دادن سیاست های مقام معظم رهبری در نظام اداری، سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه های توسعه و هدایت و راهبری جنابعالی؛ بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد سال 1395 موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در شاخص های استانی شده است با کمال افتخار این لوح تقدیر تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد.

امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید همواره موفق و موید باشید.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران