دوشنبه, 1 مرداد 1397

 

 

برگزاری جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای قزوین

جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای قزوین با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره و اعضاء کمیسیون در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین؛ مهندس پویا رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت در ابتدای جلسه ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، نیروی انسانی را از سرمایه های بزرگ هر سازمان برشمرد و بیان داشت: هر مجموعه ای باید تمام تلاش و نیروی خود را در جهت حفظ و نگهداری و ارتقاء نیروی انسانی خود بکار گیرد و این مهم در سر لوحه برنامه های این شرکت قرار دارد.

ایشان از نیروی انسانی به عنوان ارزش و اعتبار و سرمایه اصلی سازمان یاد کرد و عنوان داشت: با ارتقاء نیروی انسانی می توانیم شاهد افزایش بهره وری در سازمان باشیم. مهندس پویا ادامه دادند: افزایش انگیزه پرسنل می تواند موتور محرکه کار در شرکت باشد ولی آنچه در این میان حائز اهمیت است و می تواند بر پیشبرد اهداف شرکت تأثیر بسزایی داشته باشد تغییر مثبت انگاره و اندیشه پرسنل سازمان است.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین در ادامه با اشاره به نظام پیشنهادات کارایی بیشتر این نظام را خواستار شد و عنوان نمود: در سنوات گذشته اقدامات مناسبی در جهت افزایش سرانه پیشنهادات شرکت صورت پذیرفته و اکنون باید ضمن اجرایی نمودن پیشنهادات تایید شده گذشته، همکاران را به سمت ارائه پیشنهادات با کیفیت بالا که سبب صرفه جویی در منابع مالی و کاهش زمان ارائه خدمات سازمان می شوند، سوق بدهیم.

مهندس اخلاص مند معاونت برنامه ریزی شرکت در ادامه گزارشی از  وضعیت نظام پیشنهادات در شرکت ارائه نمود و عنوان داشت: سرانه شرکت در زمینه ثبت پیشنهادات در سال گذشته 2/16 پیشنهاد برای هر نفر بوده که این میزان از سرانه متوسط پیشنهادات در صنعت آب و برق بسیار بالاتر می باشد و امیدواریم این روند مثبت در سال های آتی نیز ادامه دار باشد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران